پاورپوینت با موضوع حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري ,پاورپوینت با موضوع حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري ,دانلود پاورپوینت حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري , پاورپوینت حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري ,پاورپوینت, حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري|31016715|nur
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت با موضوع حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري
دارای 49اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 49اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري
هدف
هدف این استاندارد، تعیین الزامات مربوط به گزارشگری مالی ترکیبهای تجاری است.
طبق این استاندارد کلیه ترکیبهای تجاری باید با استفاده از روش خرید به ‌حساب گرفته شود. بنابراین واحد تحصیل‌کننده، داراییها و بدهیهای قابل تشخیص واحد تحصیل شده را به ‌ارزش منصفانه آنها در تاریخ تحصیل شناسایی می‌کند. افزون بر این، سرقفلی نیز شناسایی و مستهلک می‌گردد و در‌مورد آن آزمون کاهش ارزش نیز صورت می‌گیرد.

دامنه کاربرد
حسابداري ترکيب و احدهاي تجاري به استثناي:
ترکيب واحدهاي تجاري تحت کنترل مشترک.
مشارکتهاي خاص
ترکیب تجاری، تجميع واحدها يا فعاليتهاي تجاري جداگانه در قالب يک شخصيت اقتصادي است که براثر کسب کنترل خالص داراييها و عمليات واحد ديگر پديد مي‌آيد

اگر واحد تجاری، کنترل یک یا چند واحد دیگر را بدست آورد که فعالیت تجاری نباشد، اجتماع آن واحدها، یک ترکیب تجاری تلقی نمی‌شود.
زمانی که واحد تجاری، گروهی از داراییها یا خالص داراییهایی را تحصیل نماید که یک فعالیت تجاری را تشکیل نمی‌دهند، بهای تمام شده آن باید بین داراییها و بدهیهای جداگانه قابل تشخیص در گروه، برمبنای ارزشهای منصفانه آنها در تاریخ تحصیل، تسهیم شود.